Wish XTREME LIGHT 006

Badmintonová raketa

nehodnoceno
hodnocení: 0

Popis

Wish XTREME LIGHT 006

Badmintonová raketa WISH XTREME LIGHT 006 je celografitová ultralight raketa s extrémně nízkou váhou. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilí, tak pokročilí hráči.
Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hráče hrající technickým stylem. Díky pružnému shaftu (4/5) a vyvážení na střed (3/5) je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha (78g) umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a skvělou rychlost švihu při úderu. Ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální. Extreme Light 006 také výrazně méně zatěžuje rameno a loket hráče a pomáhá v nácviku správné úderové techniky.
Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určen pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu.
WISH je tradiční sportovní značka specializující se na výrobu badmintonového vybavení již od roku 1986. Díky neustálé práci na vývoji nových technologií přináší skvělé herní vlastnosti všech výrobků. Proto si produkty vybírají nejenom závodní, ale také pokročilí a začínající hráči.

  • Extreme Light - Pokročilý materiál carbon graphite a inovativní technologie umožňují výrobu mimořádně lehkých raket při zachování vynikající odolnosti rámu
  • nízká váha umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a skvělou rychlost švihu při úderu a ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální
  • extreme Light rakety také výrazně méně zatěžují rameno a loket hráče a pomáhají v nácviku správné úderové techniky
  • Aerodynamic - s využitím principů aerodynamiky mají osmiúhelníkové a šestiúhelníkové tvary rámu výrazně menší odpor vzduchu než standardní tvary rámu, díky tomu je manipulace s raketou o tolik jednodušší a rychlejší!
  • Isodynamic - rakety s isodynamickým tvarem hlavy rakety mají o 32% větší sweet spot než rakety se standardním tvarem
  • hráčům je tak umožněna dobrá kontrola úderu i v případě, že nezasáhnou míč v ideálním místě hlavy rakety – sweet spotu
  • doporučené napětí výpletu: Main: 10,5-12 kg / Cross: 11,5-12,5 kg

Specifikace

Číslo artiklu 6311026101
Kód produktu 1303
Materiál High Modulus Graphite + 30T Hot Melt Graphite
Tvar hlavy isometrický
Tuhost rámu pružný
Vyvážení na střed
Výplet ano, WISH WBS 500 optic yellow (0,68 mm), vyroben v Japonsku
Obal ano
Délka 67.5 cm

Hodnocení

0

/5
Celkové hodnocení
nehodnoceno
0 hodnocení
0
0
0
0
0

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Diskuze

Ptejte se nás, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Wish XTREME LIGHT 006

Cena: 899 Kč