O společnosti

 
SPORTISIMO s.r.o. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Na českém trhu působíme již od roku 1999 a za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají zejména pro naši širokou nabídku vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny. V našich kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, nabídneme vám také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, dále rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího. I ty nejmenší sportovce vybavíme od hlavy až k patě, pro různé druhy sportů za každého počasí. 
 
V našem sortimentu najdete renomované světové i domácí značky jako např. Nike, adidas, Umbro, Puma, Reebok, Columbia, Coleman, Helly Hansen, Merrell, Kappa, Klimatex, Hannah, Alpine Pro, Loap, Etape atd.

 

Něco málo z historie

První prodejnu jsme otevřeli na podzim roku 2001 v brněnském OC Futurum a naše rodina kamenných obchodů se od té doby nezadržitelným tempem rozrůstala. Dalším mezníkem v naší historii bylo jaro 2004, kde k prodejnám SPORTISIMO připojila prodejna značky Nike – Nike Molo v Metropoli Zličín. Byla jen otázka času, kdy se SPORTISIMO přesune i za hranice České republiky. Stalo se tak v roce 2008, kdy se SPORTISIMO usídlilo i ve slovenské Nitře a v Popradu. Na konci tohoto roku se stala ještě jedna událost, kterou považujeme za velice důležitý mezník – jako prvním významný sportovní řetězec na českém trhu, jsme umožnili našim zákazníkům nákup z pohodlí domova pomocí e-shopu. Rok 2011 pro nás byl vyloženě motivačním. Velkou zásluhou na to měl fakt, že jsme si v březnu přebírali první cenu v anketě Obchodník roku 2010 v kategorii „Prodej sportovního oblečení a vybavení.“ 
 

Náš cíl je jediný – 100% spokojený zákazník 

Jen v České republice má SPORTISIMO k dnešnímu dni kolem stovky obchodů. Na Slovensku si můžou zákazníci vybírat na desítkách kamenných prodejen a z několika milionů kusů zboží na našem e-shopu. Vzhledem k tomu, že je pro nás nejdůležitější 100% spokojenost zákazníků, rozhodli jsme se doslova posouvat své hranice a nyní nabízíme naše produkty v bezmála třiceti státech Evropské Unie.
 
Málokdo ví, že SPORTISIMO je vlajkovou lodí, která má v závěsu za sebou několik dalších obchodů a e-shopů zaměřených na různé cílové skupiny. Jedná se konkrétně o Molo-sport a Hardsport. I když jde bezpochyby o menší ryby než je SPORTISIMO, jsme na každou z našich dalších prodejen hrdí a děláme vše pro to, aby byly i ostatní obchody stejně úspěšní jako je SPORTISIMO. 
 
Vzhledem k tomu, že se SPORTISIMO snaží za všech situacích tzv. jít s dobou, je pro Vás na každé z našich prodejen připraven průvodce nákupem – multimediální kiosek. Díky němu získáte lepší přehled o aktuální nabídce, zjištění skladové dostupnosti na jiné prodejně a v neposlední řadě i inspirativní kolekci a vysvětlivky u každého z produktů!