Yonex

Yonex VCORE PRO GAME

Tenisová raketa

(145415)

Kód: 145415

nehodnoceno 0x

Popis

Yonex VCORE PRO GAME

Tenisová raketa Yonex VCORE PRO GAME je vhodná pro začátečníky až středně pokročilé, ženy a juniory, kteří přechází z dětské rakety na dospělou. Díky svému vyvážení do hlavy přináší razantní a rychlé údery. Hledáte-li lehkou a snadno ovladatelnou raketu pro učení tenisových dovedností s designem závodních modelů, pak tato raketa s váhou 270 gramů je správnou volbou.
 • isometrická hlava poskytuje o 7% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným oválným raketám
 • Flexcon System - zúžený a prodloužený box-frame shaft je vyroben z grafitu
 • díky materiálům Flex Force a Flex Fuse je raketa ještě pružnější a odehrané míčky přesnější
 • Vibration Dampening Mesh (VDM) minimalizuje nežádoucí vibrace

Specifikace

Kód produktu 145415
Kód dodavatele KVCPGM1-507
Materiál H.M. Graphite, 2G-Namd Flex Force, NanoMesh Neo, Flexcon Systém, VDM
Vyvážení do hlavy
Výplet s výpletem
Vzor výpletu 16 x 19
Profil rámu 23 / 24 / 23 mm
Tuhost rámu středně tuhý
Kolekce 2022
Délka 68.5 cm
Hmotnost 270 g
Velikost hlavy 645.03 cm2
Barva Černá, Zelená, Fialová

Hodnocení

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

1 Hodnocení

Velikost: L2
Miroslav
14.7.2023
* Zboží mohou hodnotit pouze uživatelé, kteří si produkt skutečně zakoupili. Sportisimo ověřuje, že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitele, který výrobek zakoupil.

Jak vybrat tenisovou raketu

 • Vyvážení rakety - parametr, který se významně podílí na určení vlastností rakety. Vyvážení do hlavy pomůže zesílit úder, vyvážení do ruky poskytuje maximální kontrolu nad raketou a super obratnost. Od každého trochu nabízí vyvážení na střed.
 • Velikost hlavy - začátečníci potřebují raketu s větší hlavou, čímž získají vyšší pravděpodobnost, že míček trefí správně. Pokud již zvládáte techniku, koukněte po raketě s hlavou menší.
 • Hmotnost - váha rakety ovlivňuje míru obratnosti a také tvrdost úderu. Pro začátečníky jsou vhodné rakety lehčí, které budou snadněji ovládat. Pokročilí hráči zvládnou i ty těžší, se kterými bude jejich úder razantnější.
 • Rám rakety - širší rám zvyšuje sílu úderu rakety a jeho tuhost má vliv na cit pro hru. Čím flexibilnější je, tím lepší herní cit máte. 
 • Výplet - výpletem rakety se zabývají především pokročilí hráči, kteří již přesně vědí, co pro svou hru potřebují. Důležitá je jeho hustota a napětí.
 • Délka rakety - standardně se délka raket pohybuje od 680 do 690 mm. Delší rakety dosahují až 715 mm. Ideální délku dětské tenisové rakety určuje výška dítěte.
 • Šířka gripu - pro pevný úchop s citem je třeba vybrat správně širokou rukojeť rakety. Při tom je třeba počítat také s tím, jestli budete chtít používat horní omotávku.

 

Více informací zde

Yonex VCORE PRO GAME

Cena: 3 299 Kč