Salming

Salming VIPER SL

Pánské sálovky

(169903)

Kód: 169903

nehodnoceno 0x

Popis

Salming VIPER SL

Oblíbené pánské sálovky Salming VIPER SL vychází z veleúspěšného modelu Salming Viper 5 a přináší vyšší flexibilitu, prodyšnost a zejména nižší váhu. Sálovka, která osloví především rychlé a agilní hráče.
  • vhodná pro agilní hráče, s důrazem na rychlost a změnu směru
  • excelentní prodyšnost
  • spojením technologií RollBar, LMS a LMS+ bota umožňuje snadnější pohyb a odraz v extrémních pozicích
  • velmi lehká sálová bota
  • vhodné na všechny sálové sporty
  • pocitově méně tlumená bota

Specifikace

Kód produktu 169903
Kód dodavatele 1233061-0808
Svršek syntetika
Mezipodešev RunLite
Podešev guma
Drop 6 mm
Výška mezipodešve 19 mm pata / 11 mm špička
Hmotnost 320 g
Technologie RollBar™, LMS™
Barva Oranžová, Černá, Bílá

Použité technologie

RollBar™

Zaoblená vnitřní hrana podrážky umožňuje vyšší naklonění chodidla dovnitř a snižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tím odraz nohy z extrémnějších poloh a zároveň snadnější pohyb nohy do pozice, ...

LMS™

Speciální odlehčená dvojitě zakřivená jednotka integrovaná do středu podrážky. Jejím úkolem je podpora nohy při rychlých a nečekaných pohybech chodidla do stran.

Hodnocení

0

0 Hodnocení

Jak vybrat velikost

Výběr správné velikosti je klíčový při nákupu obuvi. Pokud kliknete na velikost, v řádku nad ní se Vám zobrazí přepočet na ostatní velikosti. Není-li přepočet k dispozici, doporučujeme vybírat dle EU velikosti, kterou běžně nosíte. Velikosti se u jednotlivých výrobců mohou lišit. Bohužel neexistuje jednotná velikostní tabulka. Pokud jsou přepočty uvedeny, je možné se řídit i rozměry v CM (MP, JPN), které u této značky udávají ORIENTAČNÍ DÉLKU STÉLKY pro danou velikost. Nicméně tento údaj se může lišit model od modelu. Berte v potaz, že samotná stélka může být potom oproti chodidlu delší cca o 0,5 - 1,5 cm v závislosti na daném modelu.

 

Návod na změření chodidla

 

 

Salming VIPER SL

Cena: 2 299 Kč