POLAR

POLAR PACER PRO S-L

Multisportovní hodinky

(144140)

Kód: 144140

nehodnoceno 0x

Popis

POLAR PACER PRO S-L

Ultralehké sportovní hodinky Polar PACER PRO S-L s GPS nové generace s integrovaným barometrem. Jde o běžecké hodinky, které poskytují opravdovým běžcům výkonné tréninkové nástroje. Rozšíření barevného spektra přispívá ke zvýšení citlivosti a eliminaci vlivu odstínů kůže na přesnost měření. Díky optimalizované GPS s baterií s dlouhou výdrží můžete trénovat až 35 hodin se zapnutou funkcí GPS a neustálým měřením tepové frekvence. V úsporném režimu vydrží hodinky i 100 hodin se zapnutou funkcí GPS. Samotné jádro hodinek pohání nový a výkonný procesor a vše zvýrazní jasný Always on MIP displej, který je čitelný za jakýchkoliv podmínek.

 

  • plánovač tras s aplikací Komoot - spojením aplikací Polar Flow a Komoot, lze získat optimální plánovač tras již známý "Route guidance"-navigace po trase. V aplikaci Komoot je možné vytvořit trasu, v mapách. Po přenosu do Polar Flow a synchronizaci s hodinkami, funkce pracuje tak, že hodinky upozorní vždy s předstihem na blížící se křižovatku a graficky naznačí směr, kterým pokračovat. Zajímavé je, že s Komoot získává Polar data o všech křižovatkách, tu vykreslí i když trať pokračuje rovně. !!! Aplikace Komoot je placená, cena je závislá podle regionu, který se "odemyká".
  • Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí údajů o rychlosti, vzdálenosti a barometrické výšce na základě GPS. V případě stoupání, nebo klesání vám na displeji hodinek ukazuje reálná data o kopci, na kterém se zrovna pohybujete a také za vás počítá, kolikátý kopec že už to běžíte. Součástí funkce Hill Splitter je totiž i následný rozbor celého běhu, který vám nabídne statistiky stoupání a klesání v přehledné podobě. S navigací a pohybem v kopcích souvisí i dvě drobná vylepšení v podobě kompasu a možnosti manuálně kalibrovat výškoměr.
  • FuelWise smart fueling assistant - řeší doplňování tekutin a energie v průběhu závodu i tréninku je naprosto zásadní pro předvedení požadovaného výkonu i následnou regeneraci. Pacer Pro se v tomto směru snaží maximálně pomoci a na výběr dává dvě možnosti. První z nich je manuální nastavení upozornění na to, že se máte napít, nebo najíst. Hodinky pak v požadovaných intervalech zavibrují. Trochu zajímavější je druhá – automatická – varianta upozornění. Pacer Pro totiž dokáže odhadnout, kolik energie jste spotřebovali a že už je správný čas na její doplnění. Tato funkce funguje při aktivitách s minimální délkou 90 minut a vyžaduje po vás informaci o tom, na jak intenzivní zátěž se chystáte (odhad tepové zóny).
  • Energy sources - vyhodnocení tréninku ve smyslu spotřeby kalorií, procentuální vyjádření spotřeby rozděluje na cukry, tuky, bílkoviny. Výsledkem je potom zjištění zda byl trénink efektivní z hlediska "hubnutí" "rozvoje fyzické zdatnosti".
  • Weather - možnost sledování počasí s výhledem na 2 dny, aktualizuje se pomocí aplikace Polar Flow.
  • Nightly Recharge™ je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Pomáhá s optimálním rozhodováním v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových cílů.
  • FitSpark® - nabízí snadná a připravená doporučení na každodenní cvičení odpovídající vaší fyzické kondici.
  • Training Load Pro™ - zjistěte, zda trénujete příliš moc, příliš málo nebo tak akorát: zlepšujte svůj výkon, předcházejte zraněním.
  • Aktualizace softwaru nejsou ze strany Sportisima zajišťovány!

Specifikace

Kód produktu 144140
Kód dodavatele 900102180
Materiál pouzdra polymerové pouzdro se sklolaminátem; luneta, tlačítka a spona z leteckého hliníku
Materiál laminátové sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů
Materiál řemínku odolné a pohodlné integrované značkové silikonové pásky. Snadno vyměnitelné, adaptér na 20 mm řemínek
Baterie 265 mAh baterie Li-pol. Výdrž baterie až 35 hodin v tréninkovém režimu (GPS a měření tepové frekvence na zápěstí), až 100h záznamu v úsporném režimu nebo až 43 dnů v režimu hodinek. K dispozici je několik možností úspory energie.
Displej 1,2" vždy zapnutý barevný displej, Rozlišení 240x240; Nastavitelný vzhled ciferníku (8 variant); Zámek; Podsvícení
Měření denní aktivity spálené kalorie, měření tepu 24/7, krokoměr
Měření tepu ano (ze zápěstí)
Integrované GPS ano
Barometr ano
Kompas ano
Vodotěsnost 50 m (5 ATM)
Měření rychlosti ano
Měření tempa ano
Navigace po trase ano (placená aplikace Komoot)
Intervalový trénink ano
Upozornění na pasivitu ano
Čas potřebný k zotavení ano
Záznam tepové frekvence během plavání ano
Notifikace z mobilu ano
NFC platby ne
Vibrace ano
Nastavení tepových zón ano (uzamknutí dané tepové zóny)
Indikátor stavu baterie ano
Úsporný režim ano
Přehrávání hudby ne (pouze ovládání hudby z telefonu)
Hledání mobilu ne
Záznam tréninkových údajů aplikace Polar Flow
Konektivita Bluetooth
Kompatibilita kompatibilní s operačními systémy: Windows XP, Windows 7, Windows 8 a novějšími. Nebo se systémy Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 a novějšími
Příslušenství nabíječka, náhradní řemínek bez spony, adaptéry pro výměnu řemínku
Jazyk dánština, čeština, holandština, angličtina, turečtina, švédština, španělština, ruština, portugalština, indonéština, němčina, francouzština, finština, italština, polština, norština
Úhlopříčka displeje 1,2"
Šířka 4.5 cm
Výška 4.5 cm
Hloubka 1.1 cm
Hmotnost 41 g
Barva Bílá

Hodnocení

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

1 Hodnocení

___
7.10.2022
* Zboží mohou hodnotit pouze uživatelé, kteří si produkt skutečně zakoupili. Sportisimo ověřuje, že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitele, který výrobek zakoupil.

POLAR PACER PRO S-L

Cena: 5 999 Kč