Nike

Nike THERMA-FIT

Chlapecká mikina

(144527)

Kód: 144527

nehodnoceno 0x

Popis

Nike THERMA-FIT

Chlapecká mikina Nike THERMA-FIT je vyrobená z mimořádně měkkého a teplého flísu, který neprofoukne, takže i v chladném počasí je možné hrát o něco déle. Technologie Therma-FIT využívá tělesné teplo a v chladném počasí vás příjemně zahřeje. Skryté smyčky na palec drží rukávy na místě, a když se nepoužívají, nejsou vůbec vidět.

  • česaný flís
  • skryté smyčky na palec
  • technologie Therma-FIT využívá tělesné teplo a v chladném počasí příjemně zahřeje
  • elastické manžety a spodní lem

Specifikace

Kód produktu 144527
Kód dodavatele DQ9037-480
Materiál 100 % polyester
Kapuce pevná
Kapsa vnitřní 1 přední klokaní
Technologie THERMA-FIT
Kolekce Nike Therma-Fit
Barva Modrá

Použité technologie

THERMA-FIT

Příjemný aerodynamický materiál, který brání proniknutí studeného vzduchu a úniku tělesného tepla, bez zbytečného objemu nebo hmotnosti navíc. Je lehký, odolný proti větru a přitom prodyšný a vhodný ...

Kolekce

Nike Therma-Fit

Kolekce Nike Therma-Fit se skládá z oblečení s technologií Therma-Fit, která brání proniknutí studeného vzduchu a úniku tělesného tepla bez zbytečného objemu nebo hmotnosti navíc. Materiál je lehký, odolný proti větru a přitom prodyšný a vhodný i pro velmi náročné sportovní aktivity. Vlákna Therma-FIT jsou česaná, díky čemuž má materiál sametově hebký povrch a velké množství miniaturních vzduchových kapes ve struktuře. Tyto kapsy chrání před vniknutím chladného vzduchu a drží teplý vzduch uvnitř. Lehké, teplé oblečení pro sportovce. 

Ukázat všechny produkty

Hodnocení

0

0 Hodnocení