Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Pánské kopačky Nike MERCURIAL VAPOR X FG disponují měkkým, mikrostrukturovaným svrškem ze syntetické kůže Teijin, která dokonale přilne k noze a poskytne maximální cit a pohodlí. Kopačky jsou zároveň velmi lehké a navržené pro agresivní typ hráčů a rychlou hru.

  • kolíky jsou vyrobené pomocí technologie přímého vstřikování, okamžitě zajíždějí do země a bleskově se zase uvolňují pro výjimečnou přilnavost a výbušnou rychlost.
  • All Conditions Control ACC zajišťuje optimální kontrolu nad míčem za suchých i mokrých podmínek
  • asymetrický vzorek Vapor Traction umožňuje okamžité zrychlení a rychlé otočky. Ovládací zóna na přední straně boty, inspirovaná tretrami, zajišťuje odrazovou přilnavost pro extra výbušnou rychlost, zatímco kolíky ve střední části zlepšují akceleraci a poskytují oporu pro sprinty v plné rychlosti
  • nízká přední část svršku ti pomůže dostat se pod míč pro lepší kontrolu
  • velmi lehká konstrukce kopačky
  • kostra v celé délce boty Mercurial Vapor IX kombinuje dvě vrstvy směsi skleněných vláken, které pomáhají přenášet energii přímo do kolíků, snižují tlak na nohu a zároveň dodávají oporu a stabilitu

Specifikace Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Parametry produktu Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Svršek:měkký, strukturovaný svršek se vytvaruje podle nohy pro citlivé přizpůsobení a kontrolu i v nejvyšší rychlosti. Mikro-drážky po celém povrchu snižují odpor vzduchu a zlepšují kontakt s míčem
Mezipodešev:vytvarovaná, perforovaná vložka pro nízkoprofilové tlumení a snížení tlaku na kolíky
Podešev:kolíky do pevné země FG jsou vytvořené speciálně k používání na hřištích s krátkou trávou, která mohou být lehce mokrá, ale jen zřídka bahnitá
Hmotnost:180g
Technologie: FG - pevný přírodní povrch, All Conditions Control, High-Speed Upper, Ultimate Traction
Kolekce: Nike Mercurial

Použité technologie Nike MERCURIAL VAPOR X FG

FG - pevný přírodní povrch

FG - pevný přírodní povrch

Kopačky na pevný přírodní povrch se používají na hřiště s krátkou trávou, která může být mokrá, ale nebývá blátivá. Tyto kopačky mohou být zpevněny různými prvky. Podélné kolíky na podešvi pro pevný přírodní povrch mají většinou asymetrické uspořádání.


U těchto kopaček jsou použity lisované kuželovité nebo podélné kolíky, které zajišťují pohodlí a lepší přilnavost (tlak se rovnoměrně rozloží na celou plochu chodidla). Výstužné díly zajišťují oporu, regulaci pohybu a lepší stabilitu. Takové uspořádání zvyšuje přilnavost a rychlost, protože zajišťuje podporu a stabilitu na vnější straně a razanci odrazu na vnitřní straně. Tvrdší ostré kolíky pod patou maximalizují přilnavost při došlapu, a zlepšují tak rovnováhu a přesnost pohybu.


Poradna - jak vybrat kopačky

All Conditions Control

All Conditions Control

All Conditions Control (ACC) poskytuje optimální kontrolu nad míčem za jakýchkoliv podmínek ať je sucho nebo mokro.

High-Speed Upper

High-Speed Upper

Technologie High Speed Upper je měkký strukturovaný povrch, který zaručuje vysoký cit pro míč a snižuje odpor vzduchu.

Ultimate Traction

Ultimate Traction

Nová a revoluční podrážka je navržena pro maximální grip a zrychlení v jakémkoliv směru a pohybu. Asymetrický vzorek podrážky zaručuje okamžitý záběr, zrychlení a snadné a rychlé změny směru pohybu.  Díky přepracované špičce budete vyrážet  ještě rychleji a jistěji než kdykoliv předtím. Střední část podrážky Vás podrží i při maximální rychlosti.

Kolekce Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Nike Mercurial

Nike Mercurial

REVOLUCE V RYCHLOSTI!

Nový model s názvem MERCURIAL je další z řady převratných inovací společnosti Nike v oblasti obuvi určené pro sportovní výkony. Přináší zcela nový přístup k tomu, jak by měly kopačky vypadat a jaký pocit ze hry by měly přinášet.

Tento nový model je navržen tak, aby se dokonale přizpůsobil chodidlu, nabídl větší cit a maximální rychlost. Je ideální pro rychlonohé hráče v křídelních prostorech.

Diskuze Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení Nike MERCURIAL VAPOR X FG

Hodnocení:    

Sečtěte 20 + 5:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.