Aress

Aress ANDERSON

Dámské žabky

(2277025762)

Kód: 2277025762

nehodnoceno 0x

Popis

Aress ANDERSON

Dámské žabky Aress ANDERSON jsou vhodné v létě k vodě i do města. Nártové pásky jsou odolné vůči opotřebení.
  • tlumící stélka
  • odolné nártové pásky

Specifikace

Kód produktu 2277025762
Kód dodavatele S19ANDN-1
Svršek PVC (polyvinylchlorid)
Mezipodešev EVA
Podešev EVA
Hmotnost 90 g
Technologie EVA
Barva Tyrkysová, Zelená, Modrá, Růžová

Použité technologie

EVA

Materiál s pórovitou strukturou vyznačující se velmi nízkou hmotností a vynikajícími tlumícími vlastnostmi. EVA = Ethyl Vinyl Acetate. Jedná se o velmi pružný a odolný materiál. Zároveň můžeme tuto ...

Hodnocení

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

1 Hodnocení

Velikost: 41 EU (7 UK / 270 MP)
Lenka
8.7.2022
* Zboží mohou hodnotit pouze uživatelé, kteří si produkt skutečně zakoupili. Sportisimo ověřuje, že zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitele, který výrobek zakoupil.

Jak vybrat velikost

Výběr správné velikosti je klíčový při nákupu obuvi. Pokud kliknete na velikost, v řádku nad ní se Vám zobrazí přepočet na ostatní velikosti. Není-li přepočet k dispozici, doporučujeme vybírat dle EU velikosti, kterou běžně nosíte. Velikosti se u jednotlivých výrobců mohou lišit. Bohužel neexistuje jednotná velikostní tabulka. Pokud jsou přepočty uvedeny, je možné se řídit i rozměry v CM (MP, JPN), které u této značky udávají ORIENTAČNÍ DÉLKU STÉLKY pro danou velikost. Nicméně tento údaj se může lišit model od modelu. Berte v potaz, že samotná stélka může být potom oproti chodidlu delší cca o 0,5 - 1,5 cm v závislosti na daném modelu.

 

Návod na změření chodidla