Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis adidas ENTRADA 18 JSY JR

Chlapecké triko adidas ENTRADA 18 JSY JR, které je určeno pro fotbal a ostatní sporty. Použitý materiál CLIMALITE® je velice lehký a perfektně odvádí vlhkost a udržuje tak tělo v suchu. Na stylu tomuto triku dodává bílé lemování a pruhy po stranách.
  • CLIMALITE® perfektně odvádí vlhkost
  • bílé lemování a pruhy po stranách

Specifikace adidas ENTRADA 18 JSY JR

Parametry produktu adidas ENTRADA 18 JSY JR

Materiál:50% polyester, 50% recyklovaný polyester
Technologie: CLIMALITE®
Kolekce: adidas Performance

Použité technologie adidas ENTRADA 18 JSY JR

CLIMALITE®

CLIMALITE®

CLIMALITE® je materiál pro optimální regulaci vlhkosti. Skládá se ze 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je vázat tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, co nejrychleji v textilu a odvádět ji ven. Pot je "nasáván" vnitřní strukturou vláken na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. 

CLIMALITE®+ představuje kombinaci jemnosti a celkového komfortu rychleschnoucí technické tkaniny. Je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Kolekce adidas ENTRADA 18 JSY JR

adidas Performance

adidas Performance

Produkty označené logem adidas Performance navazují na filozofii samotného zakladatele společnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavním posláním a motivací bylo poskytovat sportovcům špičkové produkty. adidas Performance dnes nabízí funkční oblečení a sportovní obuv pro širokou škálu sportů, jako je např. běh, fotbal, outdoor, trénink, basketbal, tenis, volejbal a další. Díky kombinaci nejnovějších technologií a revolučních materiálů vznikají produkty, které sportovcům pomáhají překonat hranice svých vlastních možností. Z kolekce adidas Performance si vybere každý – od rekreačního milovníka sportu až po vrcholového sportovce.

Diskuze adidas ENTRADA 18 JSY JR

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení adidas ENTRADA 18 JSY JR

Hodnocení:    

Sečtěte 23 + 4:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.