Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis adidas BASE 3S POLO

Pánské polo triko adidas BASE 3S POLO je vhodné jak na různé druhy sportů, tak na každodenní nošení. Technologie CLIMALITE® odvádí od těla vlhkost a udržuje v suchu i při zvýšené aktivitě. Elegantní vzhled a funkčnost, to je vše, co potřebujete!
  • materiál CLIMALITE® odvádí vlhkost od pokožky
  • límec se třemi knoflíky
  • elegantní vzhled

Specifikace adidas BASE 3S POLO

Parametry produktu adidas BASE 3S POLO

Materiál:100% recyklovaný polyester
Technologie: CLIMALITE®
Kolekce: adidas Performance

Použité technologie adidas BASE 3S POLO

CLIMALITE®

CLIMALITE®

CLIMALITE® je materiál pro optimální regulaci vlhkosti. Skládá se ze 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je vázat tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, co nejrychleji v textilu a odvádět ji ven. Pot je "nasáván" vnitřní strukturou vláken na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. 

CLIMALITE®+ představuje kombinaci jemnosti a celkového komfortu rychleschnoucí technické tkaniny. Je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Kolekce adidas BASE 3S POLO

adidas Performance

adidas Performance

Produkty označené logem adidas Performance navazují na filozofii samotného zakladatele společnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavním posláním a motivací bylo poskytovat sportovcům špičkové produkty. adidas Performance dnes nabízí funkční oblečení a sportovní obuv pro širokou škálu sportů, jako je např. běh, fotbal, outdoor, trénink, basketbal, tenis, volejbal a další. Díky kombinaci nejnovějších technologií a revolučních materiálů vznikají produkty, které sportovcům pomáhají překonat hranice svých vlastních možností. Z kolekce adidas Performance si vybere každý – od rekreačního milovníka sportu až po vrcholového sportovce.

Velikostní tabulka adidas BASE 3S POLO


Diskuze adidas BASE 3S POLO

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení adidas BASE 3S POLO

Hodnocení:    

Sečtěte 20 + 5:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.