Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis Nike FREE TR 6

Dámská lehká tréninková obuv Nike FREE 5.0 TR FIT 5 PRINT je ideální pro tréninky v tělocvičně. Tvarovaná pěna kolem paty Vám dodá pohodlí a upevní Vaši patu. Obuv je vysoce prodyšná, takže během tréninku budete v maximálním pohodlí.
  • nízké provedení s výrazným znakem Nike na boku boty
  • velmi dobré tlumení
  • vysoká prodyšnost
  • odolná podešev proti oděru
  • trojúhelníkový vzor na podešvi pro rovnoměrné rozložení tlaku

Specifikace Nike FREE TR 6

Parametry produktu Nike FREE TR 6

Svršek:síťovina, textilie, Flywire
Mezipodešev:Nike Free
Podešev:guma
Technologie: FLYWIRE, NIKE FREE

Použité technologie Nike FREE TR 6

FLYWIRE

FLYWIRE

Flywire je revoluční technologie svršku využívající nylonová vlákna která jsou pevná v tahu, vložená mezi tenké vrstvy TPU a elastickou textilní pěnu. Díky Flywire technologii může být svršek velice lehký a zároveň pevný. Zajišťuje oporu a pohodlí při minimální hmotnosti. Fixuje nohu v botě a snižuje riziko podklouznutí během sportování.

NIKE FREE

NIKE FREE

Sportovci stojí a padají se zdravím svých nohou. Z tohoto důvodu je dnes součástí mnoha tréninkových programů běhání naboso, které pomáhá zvyšovat sílu svalů v chodidle, kotníku a celé noze, ale nenabízí téměř žádné tlumení ani ochranu. 


Technologie Nike FREE přináší výhody tréninku naboso i tlumení a ochranu pod nohou, takže spojuje to nejlepší z obojího. Sportovci nosí boty především kvůli tlumení, stabilitě a přilnavosti, zajišťují jim ochranu a pohodlí nezbytné při běhu i tréninku. Prvky zajišťující tlumení a stabilitu a přilnavost jsou sice velmi prospěšné, často však řídí pohyb nohy, včetně svalů, a nedovolí tak noze, aby stabilizovala krok přirozeně svým pohybem a zesílila. Na takto omezované svaly se technologie Nike Free zaměřuje a pomáhá je posilovat. Myšlenka vytvořit kombinaci svršku, mezipodešve a podešve, která věrně kopíruje přirozený pohyb nohy a zároveň ji chrání před různými povrchy, je opravdovým průlomem v technologii obuvi. Vědci ve Sportovní výzkumné laboratoři Nike (NSRL) zasvětili celá léta studiu biomechaniku běhu naboso v trávě, a zjistili, že v porovnání s během ve sportovních botách přináší běh naboso v trávě následující výhody: 


- zajistí rovnoměrný došlap (rovně jako přistání letadla), při kterém se tlak rozloží na větší plochu 

- snižuje zátěž působící na nohy 

- umožňuje větší rozsah pohybu a zvýšenou aktivitu svalů 

- špičky se mohou volněji ohýbat a narovnávat, což umožňuje efektivnější odraz a záběr 

- tělo správně vyvažuje rovnováhu 


Podešev bot Nike Free je často v nejnamáhanějších místech zpevněná články z karbonové gumy BRS 1000 nebo pevné gumy, které cíleně zvyšují životnost a přilnavost tam, aniž by se tím zvyšovala celková hmotnost obuvi. Obuv Nike Free má díky výrazně drážkovanému profilu mezipodešve/podešve svůj specifický vzhled. Hluboké drážky vedou po celé délce i šířce boty a umožňují noze přirozený rozsah pohybu, jaký má naboso. S rozsahem pohybu se zvyšuje míra zapojení svalů ve všech fázích došlapu. 


Svršek bot Nike Free – ať už na běh nebo trénink v tělocvičně – je navržen tak, aby společně s podešví a mezipodešví poskytoval nezbytnou podporu a neomezoval přitom volnost zažívanou při běhu naboso.

Diskuze Nike FREE TR 6

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení Nike FREE TR 6

Hodnocení:    

Sečtěte 17 + 7:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.