Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis adidas TOQUE 13 JSY SS JR

Juniorský fotbalový dres adidas TOQUE 13 JSY SS JR s krátkým rukávem a přiléhavým střihem. Technologie CLIMACOOL zajistí optimální cirkulaci vzduchu a příjemné ochlazení.

  • funkční materiál

Specifikace adidas TOQUE 13 JSY SS JR

Parametry produktu adidas TOQUE 13 JSY SS JR

Materiál:100% polyester
Technologie: CLIMACOOL®
Kolekce: adidas Performance

Použité technologie adidas TOQUE 13 JSY SS JR

CLIMACOOL®

CLIMACOOL®

CLIMACOOL® je navržen tak, aby reguloval tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný samostatný nebo konkurenční materiál. Díky kombinaci materiálů regulujících horko a vlhko, větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u Vaší pokožky, odvádí oblečení CLIMACOOL® horko a pot pryč od Vašeho těla. Ať už budou okolní podmínky jakékoliv, budete se při sportu cítit vždy příjemně a svěže.

Kolekce adidas TOQUE 13 JSY SS JR

adidas Performance

adidas Performance

Produkty označené logem adidas Performance navazují na filozofii samotného zakladatele společnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavním posláním a motivací bylo poskytovat sportovcům špičkové produkty. adidas Performance dnes nabízí funkční oblečení a sportovní obuv pro širokou škálu sportů, jako je např. běh, fotbal, outdoor, trénink, basketbal, tenis, volejbal a další. Díky kombinaci nejnovějších technologií a revolučních materiálů vznikají produkty, které sportovcům pomáhají překonat hranice svých vlastních možností. Z kolekce adidas Performance si vybere každý – od rekreačního milovníka sportu až po vrcholového sportovce.

Velikostní tabulka adidas TOQUE 13 JSY SS JR


Diskuze adidas TOQUE 13 JSY SS JR

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení adidas TOQUE 13 JSY SS JR

Hodnocení:    

Sečtěte 21 + 3:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.