Sportovní vybavení pro Váš klub, školu nebo firmu. 

Ve velkém a výhodně!


Individuální
nabídka

Jak nakupovat

Doprava
a platba

Kontakty

Popis adidas D2M RR 3s 3/4

Dámské tréninkové kalhoty adidas D2M RR 3s 3/4 vhodné i pro volný čas. Kalhoty jsou klasického střihu ve 3/4 provedení, takže se hodí do teplejšího počasí.Zdobeny jsou samozřejmně typickými třemi pruhy na boční části nohavic.

  • 3/4 střih
  • příjemný materiál a střih
  • reflexní detaily

Specifikace adidas D2M RR 3s 3/4

Parametry produktu adidas D2M RR 3s 3/4

Materiál:70% recyklovaný polyester, 19% polyester, 11% elastan
Technologie: CLIMALITE®
Kolekce: adidas Performance

Použité technologie adidas D2M RR 3s 3/4

CLIMALITE®

CLIMALITE®

CLIMALITE® je materiál pro optimální regulaci vlhkosti. Skládá se ze 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je vázat tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, co nejrychleji v textilu a odvádět ji ven. Pot je "nasáván" vnitřní strukturou vláken na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. 

CLIMALITE®+ představuje kombinaci jemnosti a celkového komfortu rychleschnoucí technické tkaniny. Je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Kolekce adidas D2M RR 3s 3/4

adidas Performance

adidas Performance

Produkty označené logem adidas Performance navazují na filozofii samotného zakladatele společnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavním posláním a motivací bylo poskytovat sportovcům špičkové produkty. adidas Performance dnes nabízí funkční oblečení a sportovní obuv pro širokou škálu sportů, jako je např. běh, fotbal, outdoor, trénink, basketbal, tenis, volejbal a další. Díky kombinaci nejnovějších technologií a revolučních materiálů vznikají produkty, které sportovcům pomáhají překonat hranice svých vlastních možností. Z kolekce adidas Performance si vybere každý – od rekreačního milovníka sportu až po vrcholového sportovce.

Diskuze adidas D2M RR 3s 3/4

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Hodnocení adidas D2M RR 3s 3/4

Hodnocení:    

Sečtěte 20 + 5:

Největší výběr zboží sportovních značek pro kluby, školy nebo firmy.